Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Ženská na vrchole

4. 12. 2019 19:30 - 21:15

Žáner: Komédia
Krajina pôvodu: Česká republika, Slovensko
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 105min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

… keď láska premôže aj bod mrazu

Trošku svojrázna, nezadaná majiteľka biokaviarne Helena (Alena Polívková) odchádza na popud svojej tety Ely (Jana Krausová) s osemročným synom Mikulášom stráviť advent v pokoji na horách. Vďaka vlastnej roztržitosti či hre osudu sa však namiesto luxusného hotela ocitá vo vysokohorskej chate Samota, kde horal Richard (Martin Dejdar) sprostredkúva adrenalínové športy. Samotár žije so svojou malou dcérkou Zuzkou a veľmi spoločenským bratom Mišom (Marek Němec), uznávaným členom horskej služby, milovníkom žien a zábavy.
Helena netuší, že v rovnakú dobu sa jej milujúca matka (Jana Preissová) rozhodne prinútiť protestujúceho otca (Bolek Polívka), aby sa vydali na hory tiež. Sú predsa Vianoce a rodina musí byť spolu!
Vysnívaný odpočinok a pohoda sa pre Helenu menia v nečakané dobrodružstvo aj vďaka tomu, že malá Zuza považuje Pražákov za nechutných votrelcov, zatiaľčo malý Mikuláš sa chce stať, tak ako Richard s Mišom, ozajstným horalom. Partia sa v snehom zapadnutej Samotke rozhodne nudiť nebude.

Kúpiť vstupenku online!

Podrobnosti

Dátum:
4. 12. 2019
Čas:
19:30 - 21:15
Udalosť Category: